אודות

מקהלת הילדים החדשה והמצליחה בישראל הינה פרי יצירתם של הזמרים יוסי אזולאי וטל ועקנין, אשר השכילו לשלב כישרונות צעירים יחד עם ידע רב וניסיון אמנותי עשיר לכדי הרכב מוסיקלי ייחודי, עכשווי ואמנותי ברמה הגבוהה ביותר בתחום האירועים. ילדי המקהלה מודרכים על בסיס שבועי ולומדים להעשיר את עצמם ולהתפתח רבות בתחומי הבמה בכלל ובתחום השירה בפרט, תוך דגש על שירה   LIVE
ללהקה תוכן מוסיקלי עשיר המתאים לכל סוגי ההופעות והאירועים אם במעמד החופה, בר ובת מצווה ואם באירועים מוסדיים וממלכתיים כאחד. בשנה האחרונה זוכה הלהקה לתשבוחות ולפידבקים נלהבים והיא משווקת על ידי טובי המפיקים בארץ. בשנה שעברה אף הוזמנה הלהקה להתארח בתכניתה של אורנה דץ בערוץ המוסיקה 24 ובמהלך הקיץ הקרוב צפוי ללהקה מספר רב של הופעות מוזמנות מראש בארץ ובחו״ל אשר לחלקן אף ישולבו הרכבי נגנים של עד כ-20 איש אופציונלי.
להופעות הלהקה מתלווה צוות הפקה וסאונד מהטובים בתחום אשר מלווה אותה ודואג לחוויה האולטימטיבית עבור כל אירוע ואירוע, אשר יחד עם תוכן מוסיקלי מוקפד ופותח לב וקסם אישי נדיר של חבריה - ״מיוסיקדס״ תעניק מימד רגשי ואווירה בלתי נשכחים גם לאירוע שלכם.

for booking +972549794000

להופעות 0549794000

COMING SOON...

האתר החדש בהקמה

Email: Muzickids@gmail.com | Tel: +972549794000
© 2019 by Musickids